Handel na wyciągnięcie ręki

Dołącz do tradit i wspólnie zmieniajmy krajobraz handlu online

Wejdź na pokład naszego wiodącego w branży brokera z setkami kontraktów CFD na najbardziej rozpoznawalne symbole na całym świecie.

Logowanie
Aplikacja Tradit do tradingu na telefonie

Popularne akcje

MarketBid (Buy)Ask (Sell)ChangeChange %
AMZNUSDAmazon251.86254.3600%
ETHUSDEthereum2,321.102,369.10-1.91-0.08%
BTCUSDBitcoin USD80,392.1281,492.12127.070.16%
ALUMINUMUSDAluminium3,079.253,091.25-11-0.36%
GBPUSDGBPUSD1.32901.3294-0.0013-0.1%
USDCHFUSDCHF0.82920.82960.00050.06%

Tylko

Tradit to Twój internetowy sklep z narzędziami do handlu, gdzie masz wszystko, wszędzie i od razu. Akcje, waluty, towary, indeksy poprzez kontrakty CFD i wszystkie niezbędne narzędzia pomocnicze. Odkryj niezliczone możliwości inwestycyjne i ciesz się bezkompromisową wydajnością jednocześnie.

Zainwestuj teraz

Ekscytująca platforma wysokiej klasy

Tradit korzysta z całkowicie nowej platformy Xcite, zapewniającej mnóstwo pomocnych narzędzi, przydatnych funkcji i intuicyjną konstrukcję. Dołącz do społeczności tysięcy traderów w zapierającej dech w piersiach podróży po globalnym rynku akcji za pośrednictwem kontraktów CFD.

Europejska licencja

Tradit jest marką używaną przez IFH Capital Trader Ltd, firmę świadczącą usługi inwestycyjne, zarejestrowaną zgodnie z prawem Malty. IFH Capital Trader Ltd posiada licencję kategorii II wydaną przez regulatora, Malta Financial Services Authority (kod licencji GMCP).

Narzędzia pomocnicze klasy premium

Skorzystaj z zaawansowanych i łatwych w użyciu funkcji, takich jak wykresy, wiadomości, kalendarz ekonomiczny i najpotężniejsza broń w naszym arsenale - sygnały, obsługiwane przez Autochartist. Pomoże Ci to zachować czujność w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.

Świat handlu mieści się w kieszeni.

Z Tradit Mobile otrzymasz szeroki zakres funkcjonalności i niezwykle potężną aplikację pod ręką. Dokonuj natychmiastowych transakcji i uzyskaj dostęp do globalnych rynków finansowych zaledwie ruchem dłoni. Handluj setkami symboli bezproblemowo, z komfortu swojego domu lub w podróży.

Pobierz z Google PlayPobierz w App Store
Aplikacja mobilna Xcite

Obsługa klienta

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nawet najmniejsze wątpliwości dotyczące swojego konta lub czegokolwiek innego, nie wahaj się do nas zadzwonić!

Czat

Wskocz na nasz czat i wpisz wszystkie swoje problemy. Sprawimy, że znikną one w mgnieniu oka.

Najczęściej zadawane pytania

Możesz również znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, przeglądając naszą sekcję często zadawanych pytań.

Whatsapp

Możesz teraz korzystać z WhatsApp, aby łączyć się z nami na żywo. Klikając WhatsApp, użytkownik przyjmuje do wiadomości, że Spółka nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo lub prywatność informacji przesyłanych za pośrednictwem WhatsApp podczas komunikacji ze Spółką, w tym za uzyskiwanie rozmów, adresów e-mail lub innych danych osobowych od osób trzecich. Więcej informacji można znaleźć w naszym Zrzeczeniu się odpowiedzialności przez osoby trzecie.